Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Modelarstwo szkutnicze i okrętowe KOGA

Data publikacji: 28.07.2011, 12:25

KOGA
KOGA
Centrum Wystawienniczo – Regionalne Dolnej Wisły „Fabryka Sztuk” serdecznie zaprasza w dniach 11 – 21.08.2011 na wystawę modelarstwa szkutniczego i okrętowego KOGA.

Nasi goście będą mogli oglądać arcydzieła sztuki modelarskiej. Zobaczymy nie tylko majestatyczne żaglowce opływające świat przed wiekami, ale także współczesne jednostki. Każdy, z prezentowanych modeli, to wierne i pełne nawet najdrobniejszych detali odwzorowanie oryginalnego okrętu. Wystawianym modelom będą towarzyszyły nastrojowe grafiki i akwarele autorstwa Krystyny Pokrzwnickiej i Jerzego Tatarczuka.
Na uroczysty finisaż zapraszamy w sobotę 20 sierpnia o godz. 14.00, po którym w Parku Miejskim odbędzie się pokaz modeli pływających.
Tegoroczna wystawa, która jest częścią V Ogólnopolskiego Zjazdu Modelarzy KOGA, to także możliwość poznania sztuki modelarskiej od praktycznej strony – przeprowadzone zostaną warsztaty, których uczestnicy poznają tajniki tej pięknej i nietuzinkowej pasji.
Wystawa eksponowana będzie na parterze głównego budynku Centrum Wystawienniczo – Regionalnego Dolnej Wisły w Tczewie przy ul. 30 stycznia 4.
Wstęp Wolny !
Serdecznie zapraszamy!
Galeria zdjęć

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Aktualności
Aktualności
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006