Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Wystawa malarstwa i grafiki.

Data publikacji: 10.01.2013, 12:34

W piątek, 25 stycznia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Magdaleny Haras, Adama Harasa i Józefa Olszynki. Wernisaż odbędzie się w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4.

Magdalena Haras – Ukończyła Akademię Sztuk Wizualnych w Poznaniu - Studium Konserwacji Zabytków, gdzie uzyskała dyplom w 1995 r. oraz studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych - dyplom w pracowni prof. Jana Pręgowskiego w r. 1997. Tworzy w technice olejnej i pasteli suchej. Uczestniczka wystaw w kraju i poza granicami.

Adam Jakub Haras – ur. 22.05.1966 r. w Starogardzie Gdańskim. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych – Instytut Artystyczno-Pedagogiczny – Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom uzyskał w 1994 r. Od 1992 r. związany jest z Galerią "A" w Starogardzkim Centrum Kultury. Od 2003 r. pełni funkcję jej kustosza. Jego prace eksponowane były na wystawach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Józef Olszynka – ur. 2 marca 1957 r. w Starogardzie Gdańskim. Jest absolwentem Studium Pedagogicznego. Pracuje w Starogardzkim Centrum Kultury. Zajmuje się działalnością pedagogiczną prowadząc pracownię plastyczną oraz warsztaty z rysunku i malarstwa. Ulubionym tematem jego prac jest pejzaż miasta i okolicznych wsi. Malarz akwarelista, tworzy też w technice batiku. Swoje prace prezentował na licznych wystawach w kraju i zagranicą.

Wystawa będzie czynna do 14 lutego br.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
wystawa Nasze miasto - Twój plac Marsz. Józefa Piłsudskiego
Aktualności
Aktualności
Przyjmujemy zgloszenia na warsztaty dla dzieci.
Aktualności
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006