Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
„10 lat Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Wspaniałych”

Data publikacji: 05.06.2012, 20:50

„10 lat Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Wspaniałych”
Fabryka Sztuk oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tczewie i Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie serdecznie zapraszają na wyjątkową wystawę plenerową przygotowaną z okazji Jubileuszu 10-lecia Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych.
Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych to wyjątkowe wydarzenie promujące nietuzinkowe artystyczne inicjatywy. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do środowiska osób niepełnosprawnych. Jego ideą jest promocja dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych Polski i Europy oraz tworzenie odpowiednich warunków do rozwoju osób niepełnosprawnych na płaszczyźnie artystycznej. Podczas Przeglądu uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować się podczas występów scenicznych, wziąć udział w happeningu i warsztatach artystycznych oraz poznać piękno regionów Kociewia i Kaszub.

Wystawa przygotowana przez Fabrykę Sztuk jest fotograficznym podsumowaniem tych niezwykłych spotkań teatralnych. Zwiedzać ją można na Bulwarze Nadwiślańskim im. Sambora II od 5 do 30 czerwca.

Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Aktualności
Aktualności
wystawa Nasze miasto - Twój plac Marsz. Józefa Piłsudskiego
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006