Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Ludzie Azji

Data publikacji: 13.07.2012, 14:44


Ludzie Azji
Fabryka Sztuk serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną Sławomira Pusza Ludzie Azji. Wernisaż odbędzie się w środę 8 sierpnia o godz. 18.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie

Sławomir Pusz (ur. 1982 w Tczewie), absolwent Liverpool Hope University. Z zawodu pracownik socjalny, z zamiłowania fotograf i podróżnik, obecnie zamieszkały w Anglii.

Na wystawie w Fabryce Sztuk zostaną zaprezentowane portrety wykonane przez autora podczas jego pobytu w Azji, m.in. w Tajlandii.

Sam o swoim fotografowaniu pisze: „Oślepiony tysiącem kolorów wirujących w upalnym słońcu, krzyczących ze straganów, szyldów na budynkach, kopuł i wieżyczek świątyń, posągów, kobiecych chust i sukienek. I wtedy, pośród całego tego bogactwa, harmidru oraz niewyobrażalnego zgiełku dostrzegłem ludzi. Ludzi prostych, żyjących często na granicy biedy oraz łasce natury, pogodzonych ze swoim losem. Ludzi uważających siebie za zbyt pospolitych, aby stać się obiektem czyjegoś zainteresowania, a także zbyt zapracowanych, aby zauważyć błysk lampy aparatu. Dostrzegłem piękno w tej prostocie codzienności. Zachwyciła mnie symbioza ludzi z naturą. (...) Starałem się uchwycić indywidualność oraz charakter poszczególnych ludzi na tle barwnej kultury. W moich zdjęciach starałem się ukazać ludzi otartych z fałszu i obłudy, bez masek pozoru”.

www.tczew2012wystawa.wordpress.com
www.facebook.com/slawsphotography

Wystawa będzie czynna do 8 września br.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!
Galeria zdjęć

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Zestawienie naszych wirtualnych przedsięwzięć.
Wystawy
Aktualności
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006