Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Wystawa malarstwa i grafiki.

Data publikacji: 10.01.2013, 12:34

W piątek, 25 stycznia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Magdaleny Haras, Adama Harasa i Józefa Olszynki. Wernisaż odbędzie się w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4.

Magdalena Haras – Ukończyła Akademię Sztuk Wizualnych w Poznaniu - Studium Konserwacji Zabytków, gdzie uzyskała dyplom w 1995 r. oraz studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych - dyplom w pracowni prof. Jana Pręgowskiego w r. 1997. Tworzy w technice olejnej i pasteli suchej. Uczestniczka wystaw w kraju i poza granicami.

Adam Jakub Haras – ur. 22.05.1966 r. w Starogardzie Gdańskim. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych – Instytut Artystyczno-Pedagogiczny – Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom uzyskał w 1994 r. Od 1992 r. związany jest z Galerią "A" w Starogardzkim Centrum Kultury. Od 2003 r. pełni funkcję jej kustosza. Jego prace eksponowane były na wystawach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Józef Olszynka – ur. 2 marca 1957 r. w Starogardzie Gdańskim. Jest absolwentem Studium Pedagogicznego. Pracuje w Starogardzkim Centrum Kultury. Zajmuje się działalnością pedagogiczną prowadząc pracownię plastyczną oraz warsztaty z rysunku i malarstwa. Ulubionym tematem jego prac jest pejzaż miasta i okolicznych wsi. Malarz akwarelista, tworzy też w technice batiku. Swoje prace prezentował na licznych wystawach w kraju i zagranicą.

Wystawa będzie czynna do 14 lutego br.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy
Galeria zdjęć

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Zapraszamy na spotkanie towarzyszące wystawie "Chłopskie requiem. Zwyczaje pogrzebowe na polskie...
Aktualności
Ogłaszamy XII Konkurs Fotograficzny „Wakacje z aparatem” . Temat przewodni: zielono mi.
Aktualności
Zapraszamy na XII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.
Aktualności
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, z okazji 40-lecia pracy twórczej Wiesławy Dolina-Niżyńskiej. Jubila...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2019
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006