Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Festyn Samorządowo Komunalny

Data publikacji: 24.05.2019, 12:40

Prezydent Miasta Tczewa zaprasza na Festyn Samorządowo-Komunalny.

My czekamy na Was wraz z animatorami z firmy Kot Zagalski 1 czerwca 2019 r. od godz. 14.00 do 17.00 na Bulwarze Nadwiślańskim.

Nasze propozycje:

Warsztaty cyrkowe – duży, otwarty teren i świeże powietrze to doskonałe warunki na naukę podstawowych elementów żonglerki, ekwilibrystyki i akrobatyki. A gdzie nauka, tam i zabawa, dlatego w programie warsztatów pojawią się zabawy zespołowe i konkursy drużynowe z wykorzystaniem sprzętu żonglerskiego (piłek, obręczy, talerzy cyrkowych) i ekwilibrystycznego (równoważnie rola bola oraz szczudła dziecięce).

Każdy, kto w życiu marzył o spotkaniu czarodzieja, będzie miał ku temu okazję podczas festynu. Czarodziej spróbuje zahipnotyzować wszystkich swoją magiczną kulą. Ponadto przepowie śmieszną przyszłość, odgadnie czyjeś myśli oraz pokaże szereg interesujących tricków przy użyciu akrylowej kuli.

Tego jegomościa każdy dostrzeże z daleka. Smok Barnaba na szczudłach jest przyjazny i bardzo lubi robić dzieciom psikusy. Znany jest ze swojego zamiłowania do gry w berka.

Chwile z bliskimi można spędzić w naszej strefie rodzinnej, gdzie czekają gry (np. jenga, wielkoformatowe karty, puzzle). Przygotujemy coś dla aktywnych rodzin – rzut do celu makaronem basenowym i zabawy z liną.

Pokazy dużych i małych baniek mydlanych oraz tworzenia balonowych rzeźb.

Konkursy z nagrodami.
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Aktualności
W Międzynarodowym Dniu Muzeów, czyli 18 maja, ponownie otwieramy przestrzenie wystawiennicze. Jedn...
Aktualności
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006