Język / Language :
Społeczno¶ć:
    

O nas    Aktualno¶ci    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Fabryka Sztuk online - odcinek 13

Data publikacji: 21.05.2020, 09:12

W Światowym Dniu Kosmosu ogłaszamy konkurs plastyczny. Można przedstawić gwiazdy, planety, układy planetarne, a także postacie związane z Kosmosem, np. Mikołaja Kopernika. Być może pojawią się wizje wszechświata rodem z science fiction.
- Inspirację znajdziemy na wystawie „Ze Skultetem i Kopernikiem przez XVI wiek”, która dostępna jest w naszej siedzibie przy ul. 30 Stycznia 4. Przy pomocy projekcji 3D pokazujemy główne założenia układu geocentrycznego. Z kolei w celu prezentacji układu heliocentrycznego zbudowaliśmy makietę z ruchomymi planetami i stworzyliśmy projekcję multimedialną opowiadającą o Wszechświecie – mówi Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk.

Prace mają być wykonane w dowolnej technice plastycznej płaskiej. Opiekun uczestnika musi dostarczyć drogą mailową kartę zgłoszenia oraz dokładnie wykonane zdjęcie pracy i dwie fotografie dokumentuj�ce etapy jej powstawania. Jury oceniać będzie m.in. pomysłowość i oryginalność.
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z kl. 0-8. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 czerwca 2020 r. Do wygrania zestawy plastyczne, maskotki i gadżety.

#kulturaonline #zostanwdomu


Galeria zdjęć

Pobierz pliki:

regulamin konkursu "Kosmos" (doc / 73 KB. Ilo¶ć pobrań: 157)
karta zgłoszenia udziału w konkursie "Kosmos" (doc / 44 KB. Ilo¶ć pobrań: 126)
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Aktualności
Zestawienie naszych wirtualnych przedsięwzięć.
Wystawy
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze ¶rodków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006