Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Pchli Targ 2014

Data publikacji: 23.05.2014, 08:08

Już po raz czwarty Prezydent Tczewa oraz Fabryka Sztuk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do odwiedzenia i wzięcia udziału w „Pchlim Targu”, który odbędzie się tradycyjnie na placu Hallera w Tczewie, w pierwszą niedzielę czerwca - w tym roku będzie to 1 czerwca (Dzień Dziecka), w godzinach 10.00-17.00

Oprócz kilkudziesięciu wystawców oferujących różnorodne towary, od gier komputerowych począwszy na rękodziele i antykach skończywszy, zapraszamy do korzystania z atrakcji przygotowanych przez Fabrykę Sztuk. W tym roku bawić się będziemy w konwencji lat 20 ubiegłego wieku – Duet Kuglarski Kot Zagalski zaprosi wszystkich do miasteczka cyrkowego – pojawią się szczudlarze, bicykliści, będziemy mogli przymierzyć stroje rodem z szafy naszych prababć i pradziadków. O klimat przedwojennej ulicy zadba kataryniarz warszawski wraz ze swoją wróżącą papugą Carlosem.
Dla najmłodszych i trochę starszych przygotowaliśmy również warsztaty plastyczne – malowanie twarzy, malowanie na szkle, malowanie piaskiem oraz warsztaty garncarskie.
O godzinie 16.30 wystąpi grupa teatralna – Teatr na Wagance, która na ulicznym bruku przedstawi spektakl Muzykanci z Waganki.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny
Serdecznie zapraszamy

Informacja dla wystawców:
Miejsce na placu można rezerwować poprzez złożenie wniosku - jego formularz jest dostępny w pokoju Nr 51 Urzędu Miejskiego w Tczewie (Wydział Rozwoju Miasta) lub w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy urzędu, także na stronie internetowej wydarzenia www.pchlitarg.tczew.pl. Wnioski składamy osobiście w Urzędzie (w Wydziale Rozwoju Miasta UM Tczew) lub w wersji zeskanowanej na adres wrm@um.tczew.pl lub pocztą na adres Urząd Miejski w Tczewie (83-110), pl. Piłsudskiego 1.
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Metropolitalna Karta do Kultury - odbierzesz ją w bibliotece, a skorzystasz również u nas.
Aktualności
W kamienicy przy ul. Podmurnej 15 zagości sztuka współczesna. Zapraszamy na wystawę rzeźby i rysunku...
wystawa "Zdarzyło się w Tczewie 1920-1939"
Aktualności
Makieta przedwojennego Tczewa na dziedzińcu Fabryki Sztuk!
Aktualności
W ramach XII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego zapraszamy na wystawę fotograf...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2019
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006