Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Pchli Targ 2016

Data publikacji: 14.04.2016, 16:31

Zapraszamy na Pchli Targ, który odbędzie się 5 czerwca w godz. 10.00-17.00 na placu Hallera. To sprzedaż lub wymiana rzeczy używanych bądź niepotrzebnych: książek, płyt, gier komputerowych, zabawek dla dzieci, filmów, antyków, galanterii domowej, wyrobów dekoracyjnych, biżuterii, aparatów fotograficznych, instrumentów muzycznych, rekwizytów wojskowych, drobnego rękodzieła, przedmiotów kolekcjonerskich. Handel starociami uatrakcyjnią: animacje dla dzieci, kataryniarz, muzyka na żywo, warsztaty plastyczne dla dzieci oraz konkursy dla dorosłych. W tym roku dominować będą klimaty pirackie. Grupa Kamratów i Kamratek z Fundacji Miasto Projekt poprowadzi mobilną szkółkę i akademię abordażu. Nie zabraknie też warsztatów cyrkowych, gdzie znajdą się rekwizyty do nauki żonglerki, manipulacji przedmiotami, ekwilibrystyki. Widowiskowo zapowiada się malownicza atrapa masztu pirackiego statku, który posłuży nie tylko jako plac zabaw, ale również scenografia do niezapomnianych zdjęć.

ABC Wystawcy

1. Zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronach internetowych: www.pchlitarg.tczew.pl oraz www.fabrykasztuk.tczew.pl.
2. Wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszenia (dostępnego na ww. stronach internetowych i w siedzibie głównej Fabryki Sztuk).
3. Złożenie formularza do 3 czerwca 2016 roku w Fabryce Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 (pokój nr 204), pocztą na adres Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4, 83-110 Tczew z dopiskiem „Pchli Targ 2016” lub w wersji zeskanowanej na adres m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl.
4. Po wpisaniu przez Organizatora na listę Wystawców, przygotowanie w dniu wydarzenia miejsca ekspozycji sprzedawanych rzeczy, tj. koca lub stolika, krzesła, małego namiotu, parasola.
5. Wszelkie informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie (pokój nr 204), telefonicznie: 607 471 550 lub drogą mailową:m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl.

Na czas trwania Pchlego Targu nastąpi zmiana organizacji ruchu, a właściciele samochodów proszeni są o usunięcie pojazdów z placu Hallera, ul. Mickiewicza i Krótkiej.

Zapraszamy!
www.pchlitarg.tczew.pl

Pobierz pliki:

Pchli Targ 2016 regulamin (pdf / 241 KB. Ilość pobrań: 1064)
Pchli Targ 2016 formularz zgłoszenia (pdf / 215 KB. Ilość pobrań: 1073)
Pchli Targ 2016 formularz zgłoszenia (doc / 32 KB. Ilość pobrań: 1097)
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
wystawa Nasze miasto - Twój plac Marsz. Józefa Piłsudskiego
Aktualności
Czwarta wystawa o historii ulic już dostępna w otwartej przestrzeni publicznej.
Zielone Świątki, rys. M.E. Andriolli, Z. Gloger, Rok polski w życiu, tradycyi i pieśni, Warszawa 1900, źródło: polona.pl
Aktualności
O ludowych obchodach Zielonych Świątek.
Aktualności
Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciom: tym mniejszym i tym troszkę starszym. Obyści...
Aktualności
Tym kim dla odzyskania przez Polskę nieodległości był Józef Piłsudski, tym dla nas, Pomorzan, jest g...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006