Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
"Efekt Motyla"

Data publikacji: 26.06.2016, 17:33

Wystawa „Efekt Motyla”

„Efekt Motyla” – to tytuł wystawy zdjęć kobiet, które nie zapominają, że są piękne. Ekspozycję będzie można zwiedzać w naszej siedzibie głównej przy ul. 30 Stycznia 4 do 10 lipca 2016 roku. Wernisaż odbył się 1 lipca o godz. 18.00.

Gościem spotkania będzie Magdalena Witkiewicz, autorka popularnych powieści dla kobiet oraz, jak sama siebie określa, specjalista od happy endów. W jej najnowszej powieści „Cześć, co słychać?” motyle odgrywają szczególną rolę. Oprawę muzyczną zapewni Baba Band, czyli koncentrat babskości do sześcianu w składzie: Krystyna Czocher (skrzypce, śpiew), Katarzyna Hausmann (instrumenty klawiszowe, śpiew) i Agata Demidowicz (gitara elektryczna, basowa, śpiew). W programie spotkania ponadto: prezentacja Ewy Makowskiej „Efekt motyla”, opowieści wizażystki Kasi Dziewulskiej i fotografki Katarzyny Gapskiej pt. „Wszystkie kobiety są piękne, tylko niektóre o tym zapominają”, upominki od zaprzyjaźnionych firm, konkursy z ciekawymi nagrodami (m.in. sesja zdjęciowa z nudoodpornymi, biżuteria od Magoku, masaże, rękodzieło i wiele innych).

Inicjatorem niecodziennego spotkania jest społeczność Nudoodporne.pl założona przez trenerkę rozwoju osobistego Ewę Makowską, fotografkę Katarzynę Gapską i wizażystkę Kasię Dziewulską, które starają się pokazywać kobietom, że piękno tkwi w różnorodności i nie zależy od wieku, wykształcenia i rozmiaru ubrania. Jak same twierdzą, piękno zaczyna się od myślenia o sobie i maluje na twarzy coś, co sprawia, że od kobiety nie można oderwać wzroku. Piękno to wyraz dobrych myśli, zgody na siebie i ciekawość świata. Piękno to dążenie do własnego rozwoju i świadomość, że jest to proces nieustający.

Od ponad 18 miesięcy Nudoodporne organizują warsztaty pod hasłem: metamorfoza ciała-metamorfoza myśli. Już ponad 150 kobiet wzięło w nich udział i zaraziło się pozytywną energią organizatorek. Uczestniczki warsztatów pięknieją i zmieniają siebie i swoje najbliższe otoczenie na lepsze.

Wstęp wolny!
Zapraszamy.
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Zestawienie naszych wirtualnych przedsięwzięć.
Aktualności
Ogłaszamy konkurs z okazji Światowego Dnia Kosmosu.
Zielone Świątki, rys. M.E. Andriolli, Z. Gloger, Rok polski w życiu, tradycyi i pieśni, Warszawa 1900, źródło: polona.pl
Aktualności
O ludowych obchodach Zielonych Świątek.
Aktualności
Tym kim dla odzyskania przez Polskę nieodległości był Józef Piłsudski, tym dla nas, Pomorzan, jest g...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006