Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Pchli Targ 2017

Data publikacji: 14.04.2016, 16:31

Zapraszamy na Pchli Targ, który odbędzie się 4 czerwca w godz. 10.00-17.00 na placu Hallera.. Handel pod chmurką zakwitnie nie tylko na placu Hallera, ale także na pobliskich ulicach.

Celem Pchlego Targu jest umożliwienie sprzedaży lub wymiany przez osoby prywatne rzeczy używanych bądź niepotrzebnych (książek, płyt, gier komputerowych, zabawek dla dzieci, filmów, antyków, galanterii domowej, wyrobów dekoracyjnych, biżuterii, aparatów fotograficznych i ich części, instrumentów muzycznych i ich części, rekwizytów wojskowych, drobnego rękodzieła, przedmiotów kolekcjonerskich). W targu nie mogą brać udziału firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie (pokój nr 204), pocztą lub drogą mailową: m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl. Najpierw należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszenia.

Pchli Targ nie miałby swego uroku, gdyby nie występy artystów ulicznych. Temat tegorocznego wydarzenia to „Zaczarowany ogród”. Najmłodsi uczestnicy razem z animatorami stworzą „Wioskę leśnych skrzatów i wróżek” oraz wezmą udział w licznych konkursach. Szczudlarze tym razem powitają nas w motylich bądź ptasich przebraniach. Romantyczne chwile będzie można spędzić przy iście rajskiej bramie powitalnej, a pamiątkowe zdjęcia wykonać na tle dwóch fotościanek. Tradycyjnie odwiedzi nas warszawski kataryniarz Piotr Bot. Na Skwerze Różanym królować będzie klimatyczna muzyka. Wystąpią: akordeonista Marek Gleinert, Kociewsko-Kaszubska Orkiestra Dęta „Torpeda” oraz „Wesoła Kapela”.

Podczas jarmarku na mobilnym stanowisku Poczty Polskiej zaopatrzymy się m.in. w okolicznościową pocztówkę i znaczek wydany z okazji 100. rocznicy utworzenia „Błękitnej Armii”. Przypomnijmy, że ta rocznica mija właśnie 4 czerwca 2017 roku! Ponadto Poczta Polska przygotowała prezent z okazji 10-lecia Fabryki Sztuk: datownik i kartkę pocztową, za co bardzo dziękujemy.

Przy organizacji Pchlego Targu wspierają nas: Zakład Usług Komunalnych w Tczewie, Straż Miejska w Tczewie, Urząd Miejski w Tczewie, Komenda Powiatowa Policji w Tczewie. W promowaniu wydarzenia oprócz lokalnych mediów pomaga portal Kocham Antyki.

Na czas trwania wydarzenia nastąpi zmiana organizacji ruchu, a właściciele samochodów proszeni są o usunięcie pojazdów z placu Hallera, ul. Mickiewicza i Krótkiej oraz fragmentu ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego (od ul. Skromnej na pl. Hallera).


Zapraszamy!
Informacje dla wystawców, w tym regulamin oraz formularz zgłoszenia: www.pchlitarg.tczew.pl

Pobierz pliki:

Pchli Targ 2017 regulamin (pdf / 380 KB. Ilość pobrań: 445)
Pchli Targ 2017 formularz zgłoszenia (doc / 28 KB. Ilość pobrań: 415)
Pchli Targ 2017 formularz zgłoszenia (pdf / 356 KB. Ilość pobrań: 438)
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Aktualności
Aktualności
wystawa Nasze miasto - Twój plac Marsz. Józefa Piłsudskiego
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006