Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
biało-czarna parada

Data publikacji: 14.06.2018, 15:43

Od jakiegoś czasu w naszej ojczyźnie jest czas przemarszów, manifestacji, zgromadzeń, organizowanych dla poparcia czegoś lub przeciw czemuś. Takich, które naszą społeczność antagonizują i dzielą, niestety. Ale wcale tak być nie musi. My organizatorzy In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego, dnia 23.08.2018, na biało-czarną paradę ulicami naszego urokliwego miasta, zapraszamy wszystkich, bez względu na poglądy polityczne, wyznanie, kolor skóry, oczu, wiek, status społeczny czy orientację seksualną.

Gorąco zapraszamy tych pozytywnie zakręconych i tych, którzy dopiero zakręcić się chcą, wyglądając, wyczekując odpowiedniej ku temu sposobności. Zapraszamy osoby, które znają i cenią twórczość artystyczną naszego wybitnego kolegi, a także osoby, które chciałyby ją poznać. Zapraszamy osoby, które chciałyby tchnąć ducha dobrej, spontanicznej zabawy w mury naszego bardzo poważnego miasta.

Wszystkich, którzy odpowiedzą na nasz apel, prosimy o przybycie w garderobie nawiązującej do barw "Republiki", to znaczy mającej biało-czarne akcenty. A nie zapomnijcie przynieść ze sobą dobrego humoru, jak również odpowiednich akcesoriów w postaci np. flag, transparentów, zwierząt, czapek, parasoli, kokardek, chustek, czy kto co tam wymyśli. Zabierzcie ze sobą również instrumenty oraz inne dźwiękorobne przedmioty
.

Józef Golicki

Zgłoszenia uczestnictwa w biało-czarnej paradzie i bliższe informacje na temat ww. działań
Józef Golicki 692 311 363, rgazeta@wp.pl


Pobierz pliki:

Regulamin biało-czarnej parady 2018 (pdf / 157 KB. Ilość pobrań: 297)
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Aktualności
Aktualności
W Międzynarodowym Dniu Muzeów, czyli 18 maja, ponownie otwieramy przestrzenie wystawiennicze. Jedn...
Aktualności
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006