In Me.

In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego

 In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego odbywa się od 2002 roku w Tczewie, rodzinnym mieście artysty. W ramach Festiwalu od 2006 roku ma miejsce również Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, podczas którego rozmaici artyści prezentują własne interpretacje utworów tej nietuzinkowej postaci polskiej muzyki. Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Józef Golicki. Festiwal wspiera Samorząd Tczewa, który jest głównym sponsorem imprezy. Bez środków Gminy Miejskiej Tczew przeznaczonych na realizację zadania publicznego pt. “Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego” organizacja wydarzenia byłaby niemożliwa.

Fabryka Sztuk przygotowuje co roku wydarzenie towarzyszące. Tym razem chcemy uczcić 25-lecie płyty Masakra, siódmego albumu studyjnego zespołu Republika. Hity z tej płyty usłyszymy w muzycznej windzie. Zachęcamy też do przygotowania pamiątkowych gadżetów oraz fotografowania się w specjalnie przygotowanej strefie do selfie.

 

PROGRAM

26 VIII 2023 r., godz. 10:00 – 18:00

Fabryka Sztuk, Tczew, ul. 30 Stycznia 4

Masakra 25 lat: gadżety handmade, fotościanka, happening

26 VIII 2023 r., godz. 18:30

sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki

Tczew, ul. Stefana Wyszyńskiego 10

KONCERT FINAŁOWY

XVII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego

Claustrophonic, Jacko Brango, Julia Rover, Korporobot, Machaon,

Nieznany Wykonawca, Paweł Rychert, Pozory, Rat Kru

 KONCERT SPECJALNY „Wielki hipnotyzer”

Eurazja, Krzysztof Jaryczewski, Krzysztof Antkowiak, Titus,

Julia Ziółkowska

Wstęp na wszystkie imprezy festiwalowe jest bezpłatny. Wejście na koncerty tylko na podstawie bezpłatnych wejściówek dostępnych w kasie CKiS  lub u organizatora, tel. 692 311 363, rgazeta@wp.pl.

Informacje prasowe: In Memoriam XXII FGC
Skip to content