Ferie.

Ferie online

W weekendy proponujemy interaktywne karty pracy, zgadywanki, puzzle. Dzięki temu dzieci poznają bliżej Fabrykę Sztuk. Dowiedzą się, co produkowano niegdyś w zabytkowych budynkach przy ul. 30 Stycznia 4 oraz przyswoją kilka ważnych pojęć związanych z pracą muzealnika.

Pobierz regulamin konkursu zagadki

Wypełnij formularz do konkursu zagadki

Pierwszy tydzień ferii – to literackie spotkanie z twórczością Romana Landowskiego, miłośnika Kociewia, poety, autora podań kociewskich. W filmikach i słuchowiskach przedstawimy wybrane legendy i baśnie regionalisty.  Każde spotkanie – to także zabawa z plastyką. Pokażemy, jak zostać ilustratorem, jak wykonać pacynkę czy też ulepić z plasteliny postać z bajki. Dzieci zachęcamy do aktywnego spędzenia ferii. Każdy, kto wykona wszystkie zadania, sfotografuje efekt swojej pracy i prześle zdjęcia na naszą skrzynkę odbiorczą wystawy.fs@gmail.com, weźmie udział w konkursie. Do wygrania „artpakiet”.

Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia.

Filmy:

Świeca samotnika

Gryf i Małgorzata

Czarci kamień

O złamanych osiach

Piratka Stenia

Jasna i Dersław

W drugim tygodniu ferii zainspirujemy dzieci, w jaki sposób można dać drugie życie różnym przedmiotom. Wykonamy kilka drobiazgów, np. przybornik na biurko z plastikowej butelki czy też podstawkę pod jajko. Wraz z szafą pełną nagród czekamy na zdjęcia prac dzieci i ich autorskie pomysły na recyklingowe drobiazgi.

Pobierz regulamin.

Wypełnij formularz.

Filmy:

przybornik na biurko EKO

biżuteria z masy solnej

zwierzaki

płatki nie tylko kosmetyczne

origami

Spotykamy się codziennie od 2 do 17 stycznia o godz. 10.00 na fanpage’u.

 

 

 

ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew

fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

58 530-44-81

Kontakt

facebooktwitteryoutubeinstagram

HONORUJEMY:
Skip to content