Warsz.

Warsztaty rysunku i malarstwa

W naszej pracowni artystycznej odbywają się co poniedziałek warsztaty ceramiczne, a cyklicznie organizowane są warsztaty graficzne, m.in. linorytu, drzeworytu. Tym razem przyszła pora na naukę w teorii i praktyce podstaw rysunku i malarstwa.

Cykl warsztatów złożony z 4 spotkań

Adresat: osoby dorosłe

Terminy: 1, 8, 15, 22.02 godz. 17.00

Zapis na 1 lutego oznacza, że został ktoś zapisany na cały cykl

Płatność na miejscu gotówką za cały cykl podczas pierwszego spotkania

Koszt:

  • 120 zł – bilet pełnopłatny
  • 108 zł – bilet z Metropolitalną Kartą do Kultury
  • 60 zł – bilet z Kartą Mieszkańca Tczewa

Miejsce: Fabryka Sztuk ul. 30 Stycznia 4

Podczas warsztatów zapoznamy się z matką wszystkich dziedzin artystycznych – rysunkiem. Rysunek w procesie tworzenia dla artysty jest jak tabliczka mnożenia dla matematyka. Jego podstawy powinien znać każdy, kto rozpoczyna przygodę ze sztuką. I wcale nie chodzi o to, by być wybitnym rysownikiem. Podczas warsztatów porozmawiamy o proporcjach, złotym podziale, kompozycji, walorze i o tym że rysować można wszystkim, a także o plamie, kolorze i temperaturze barwy. Zarówno do rysunku, jak i do malarstwa podejdziemy w sposób niekonwencjonalny

instruktorka Ola Ujazdowska

Zapisz się na wydarzenie

Wypełnij poniższy formularz a zapiszesz się na nasze wydarzenie.

    Wybierz termin:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i uczestnika w związku z udziałem w wydarzeniu Fabryki Sztuk. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że administratorem moich i uczestnika danych osobowych jest Fabryka Sztuk, 83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 4, a także o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych moich i uczestnika oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
    Skip to content