Wysta.

Wystawa “W drodze… rodzina”

Zbiorowa wystawa sztuki pt. W drodze… rodzina”. Jest to już czternasta odsłona autorskiego cyklu Danuty Joppek „W Drodze…” Tym razem kuratorka zaprosiła do udziału zaprzyjaźnione artystki wraz z ich dziećmi i wnuczętami. Wstęp bezpłatny!

„W Drodze…rodzina” żyjemy – tym samym, nasze życie jest w drodze. W drodze jest nasza twórczość. I ta wystawa jest też w drodze – przyjechała tutaj i wywędruje stąd w kilka różnych miejsc. Skład wystawy jest w drodze – jedni przychodzą, inni odchodzą… Każdy z nas podąża swoim traktem, wytycza własny szlak. Czasem chcemy się spotkać, aby kawałek drogi przebyć wspólnie. I to, to właśnie – „…aby kawałek drogi przebyć wspólnie” jest pretekstem spotkania naszych postaw twórczych na tej wystawie. Bo z marszu, z ruchu, ze spotkania, wymiany myśli i energii COŚ wynika. I o to COŚ nam chodzi właśnie.

Danuta Joppek kuratorka wystawy

W ekspozycji udział biorą:

Wilga Badowska, Ewa Bogucka-Pudlis, Izabela Borkowska + dziecko Karolina Borkowska, Marta Branicka + dzieci Remi Asare i Michał Asare, Oliwia Bury, Magdalena Hanysz-Stefańska, Danuta Joppek + wnuczka Elfie Maccari-Joppek, Barbara Kasperczyk + dziecko Maks Gorlak, Benta Kluge + wnuk Max Perzyna, Adriana Majdzińska, Lina Savczenko + dziecko Uliana Savczenko, Grażyna Tomaszewska-Sobko + dzieci Kacper Sobko i Jakub Sobko, Małgorzata Turło.

Więcej informacji o Artystach

11.08-4.09.2022
Fabryka Sztuk, u. 30 Stycznia 4
Kurator Danuta Joppek
Wernisaż 11.08 o 18.00
Skip to content