Zespó.

Zespół

Dyrektor
Alicja Gajewska – dyrektor@fabrykasztuk.tczew.pl

Kadry/Sekretariat tel. 58 530 44 81
Barbara Abdułchalimow – fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

Promocja tel. 58 530 41 19, tel. kom. 601 768 626  promocja@fabrykasztuk.tczew.pl
Angelika Jagielska – a.jagielska@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział wystawienniczo-edukacyjny tel. 58 530 44 88
Kamila Gillmeister –  k.gillmeister@fabrykasztuk.tczew.pl
Aleksandra Ujazdowska – a.ujazdowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Jan Krupiński – j.krupinski@fabrykasztuk.tczew.pl
Tomasz Rejmanowski – t.rejmanowski@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział muzealnictwa i organizacji imprez tel. 58 530 44 86, , tel. kom. 607 471 550
Małgorzata Kruk – m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl
Natalia Kuśmierczuk – n.kusmierczuk@fabrykasztuk.tczew.pl

Marta Murawska – m.murawska@fabrykasztuk.tczew.pl
Dariusz Wałaszewski – d.walaszewski@fabrykasztuk.tczew.pl

Kamienica ul. Podmurna 15, 12 tel. 530 227 375

Beata Górska – b.gorska@fabrykasztuk.tczew.pl

Zbiory
Józef Ziółkowski – gł. specjalista j.ziolkowski@fabrykasztuk.tczew.pl

Księgowość tel. 58 530 44 83
Anna Rogosińska – główna księgowa – a.rogosinska@fabrykasztuk.tczew.pl
Wioleta Justa Grzesik

Dział techniczny tel. 58 530 44 84
Radosław Wiecki – kierownik ds. administracyjno-technicznych – kierownik@fabrykasztuk.tczew.pl
Marzena Jakubczak
Celina Modrzyńska
Dorota Trochowska
Jerzy Cyganowski
Jan Szweda

Zobacz także:



Skip to content